oferta wakacyjna 1429

Zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury w Mrągowie(ul.Kopernika 2C, tel: 89 741 25 32) na trzy turnusy jednotygodniowe od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00- 14.30. Zapisy w sekretariacie MDK lub telefonicznie. Turnusy będą odbywać się w następujacych terminach:
I TURNUS: od 25.06.2018 do 29.06.2018
II TURNUS: od 02.07.2018 do 06.07.2018
III TURNUS: od 09.07.2018 do 13.07.2018
Wpisowe na każdy turnus wynosi 30 zł. Przeznaczone jest ono na materiały warsztatowe, konkursowe oraz koszt rejsu tramwajem wodnym. Dodatkowe koszty to ceny biletów proponowanych atrakcji oraz przejazdu autokarem do Olsztyna lub wioski indiańskiej.
W ramach każdego turnusu oferujemy następujący program zajęć:
PONIEDZIAŁEK: Zajęcia organizacyjne oraz warsztaty artystczne :
 I turnus- wakacyjny konkurs plastyczny, warsztaty fotograficzne , warsztaty taneczne, gry i zabawy na świeżym powietrzu
II turnus: warsztaty rękodzielnicze i plastyczne (decupage, witraże) , zajęcia robotyki  i Małego Einsteina
III turnus, zajęcia robotyki i Małego Einsteina, warsztaty robienia  świczek i świeczników (lampionów) lub kosmetyków naturalnych: mydełka, kule musujące, błyszczyki
WTOREK: wyjście do Parku Linowego, rejs tramwajem wodnym ( koszt biletu w parku linowym), piknik z zabawą na świeżym powietrzu
ŚRODA: Wycieczka do Parku Przygody "Makumba" w Olsztynie. W pakiecie:strefa dmuchańców, wioska domków na drzewach, stopy yeti oraz ognisko z kiełbaską (koszt wyjazdu i pakietu50 zł)
CZWARTEK:  warsztaty kulinarne ( kolorowe lody, owocowe szaszłyki, urodzinowe przekąski), Gościnne warsztaty graffiti z pokazem (koszt 10 zł)  lub wyjazd do wioski indiańskiej ( koszt 35 zł)
PIĄTEK: Wycieczka do Parku Trampolin 7 Jump Street w Olsztynie oraz Papugarni  (bilet wstępów i przejazdu 60 zł)
W I i II turnusie dodatkowo będa odbywać się codziennie w godzinach: 10.00 -12.15 zajęcia tenisa stołowego w sali SP Nr 1 na ul.Bohaterów Warszawy.
W zależności od pogody program może ulec niewielkiej zmianie.