Na czas ferii ziomowych nauczyciele Młodzieżowego Domu Kultury przygotowali dla dzieci ciekawą ofertę feryjną. Pierwszy tydzień rozpoczął się konkursem plastycznym "Jak spędzasz czas wolny", I miejsce zdobyła Maja Siegmunt, II miejsce- Oliwia Niedźwiedzka i Hanna Szałachowska, III miejsce Kinga Samojło. Gratulujemy naszym laureatom. Dzieci były również na strzelnicy oraz na zajęciach Lego Geniusza w Mrągowie. W pierwszym i drugim tygodniu grupa uczestników pod opieką nauczycieli była w mrągowskim kinie. Odbyły się również warsztaty artystyczne, na których dzieci wykonywały świeczniki witrażowe i pochłaniacze wilgoci. W drugim tygodniu ferii zorganizowano warsztaty kulinarne, na których można było zrobić pomysłowe kanapki oraz gofry z bitą śmietaną i owocami. Chętne dzieci pojechały na basen oraz do Teatru Lalek do Olsztyna na spektakl "O rybaku i złotej rybce". Cztery nasze tancerki freestyle: Martyna Gnoza, Gabrysia Piotrowska, Maja Trelińska i Dominika Kulmaczewska wzięły udział w pokazie na "Mrągowskich Talentach" w Centrum Kultury i Turystyki. W ostatnim dniu ferii odbył się turniej tenisa stołowego oraz integracyjny bal karnawałowy połączony z warsztatami tanecznymi i konkursami. Dodatkowo można było skorzystać z gier stolikowych, zajęć plastycznych, rękodzielniczych i nauki gry na gitarze.  Oferta feryjna bardzo się dzieciom podobała i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i radosne spędzanie wolnego czasu w MDK w Mrągowie.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - http://posta.mdk.mragowo.pl/images/2015_ferie/thumb.htmlmm.jpg