Dnia 12 grudnia jury oceniło 107 prac w konkursie lalkarskim "Zabawka ze Skrawka"
A oto laureaci:
W kategorii 5-7 lat:
1 miejsce- Anna Bognacka MDK, 2 miejsce- Nela Frankowska MDK i Kamila Szczygłowska MDK, III miejsce Aleksandra Jurczak z SP nr 4
Wyróżnienia: Michalina Leszczyńska MDK, Maja Dymerska SP nr 4, Zuzanna Suchecka z Bożego, Filip Niemiro MDK, Dawid Grochowski z
Kosewa
W kategorii 8-9 lat:
I miejsce- Antoni Enerlich z Kosewa i Zuzanna Kasiewska z MDK, II miejsce- Julia Hermanowicz MDK i Maciej Kuchciński MDK, III miejsce- Marianna Malicka z Kosewa, Martyna Wiśniewska z Szestna, Damian Tater z Szestna, Pola Zajączkowska MDK i Lena Karaś-Bałdyga MDK.
Wyróżnienia: Inga Szczepińska z Kosewa, Nadia Klincewicz MDK, Helena Makowiecka z Kosewa ,Milena Ruszczyk MDK
W kategorii: 10-12 lat: 1 miejsce- Michał Miczejko z Szestna i Martyna Kubierdź z Kosewa i Dominika Żelazek MDK, 2 miejsce- Patryk Kiełczewski z Kosewa i Nikola Rzeczkowska z Szestna,3 miejsce- Julia Kuchcińska MDK, Gabrysia Wiórko MDK i Marcelina Jaskólska z Sorkwit.
Wyróżnienia: Jegor Kurłow z Kosewa i Antonina Makowiecka z Kosewa
W kategorii 13 lat i powyżej przyznano 2 wyróżnienia: Sebastian Żełajtys i Ewelina Bastek z ZSS
12 grudnia 2022r jury w MDK wyłoniło laureatów konkursu "Najpiękniejsza Bombka"
kategoria 5-6 lat
I miejsce – Iga Enerlich -Przedszkole ,,Kubuś” i Marcelina Gomoła
II miejsce – Barbara Szczepkowska -MDK i Nadia Kossakowska- Przedszkole ,,Stokrotka”
III miejsce – Maria Łogińska i Inga Głębica - MDK
Wyróżnienie:Oliwia Rutkowska - Przedszkole ,,Stokrotka”, Aleksandra Zyśk - Przedszkole ,,Stokrotka”, Nina Wywigacz – MDK, Luiza Mazurek – MDK, Szymon Dylewicz - ZSS
kategoria 7-10 lat
I miejsce – Aniela Przybyłek i Marcel Fenyk – SP nr1 w Mrągowie
II miejsce – Gabriela Skrajna – SP nr1 w Mrągowie i Agnieszka Skrajna - SP nr1 w Mrągowie
III miejsce – Zuzanna Enerlich – MDK, Szymon Jaroszek, Agata Dąbkowska - MDK Wiktoria Niemiro - MDK, Alicja Szczygłowska - MDK
Wyróżnienie:Maksymilian Wołosz – MDK, Kinga Kazaniewska - SP nr1 w Mrągowie, Julia Hermanowicz - MDK
kategoria 11-15 lat
I miejsce – Natalia Geryk i Maria Kuś – SP nr1 w Mrągowie
II miejsce – Marika Juśkiewicz – SP nr1 w Mrągowie
W XXXI Ogólnopolskim konkursie plastycznym "Podróż do świata wyobraźni" wzieło udział 9 uczestników pracowni palstycznej z naszego MDK . Wyróznienie otrzymała Lilianna Kodź.
Wśród laureatów III Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Z PAMIĘTNIKA MOJEGO SMARTFONA” , ktorego organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim znalazła się nasza uczestniczka zajęć gotograficznych . Główną Nagrodę w kategorii klas I-IV otrzymała nasza uczestniczka zajęć fotograficznych Wiktoria Niemiro, która wysłała na konkurs 3 swoje zdjęcia. Nagrodzono zdjęcie FALA. Prezentujemy wysłane zdjęcia pozostałych naszych uczestniczek: Zuzi Maliniewicz i Zuzi Sztachelskiej. Wszystkim gratulujemy
Wszystkim laureatom gratulujemy
Informacje o plikach cookie
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.